link

facebook    youtube

GAUNER DOKUMENT MUAY-THAI

ARENA CUP JIHLAVA - MMA 2015

Video ze soustředění

Osobní trénink

soukrom hodina2

Dárkový poukaz

poukaz-gauner-2014-270

Počítadlo

TOPlist

gaunerBorci z Gauner Clubu si letos podruhé poměřili své síly v ringu, tentokrát za opravdu skvělé účasti publika - děkujeme!

 

V 10ti zápasech se utkalo 9 borců z Jihlavy, 7 z Pelhřimova, 1 z Telče a 3 ze Žďáru n/S.

 

 

 

 

 

Rozhodčí v ringu: Pavel Fejt, Václav Šťastný

Bodoví rozhodčí: Robert Pfeifer, Lukáš Ďásek

Trenéři v modrém rohu: Martin Borek, Honza Šmíd

Trenéři v červeném rohu: Rudolf Sommer, Stanislav Vaněk

Gong/hudba: Honza Prajsler

Zdravotník: Lukáš Bareš

Foto a video: M&M Production

Admin: Dáša Solarová, Romana Morrisová

  

  

rudaV prvním zápase vyhrál na body Rostislav Opletal z Jihlavy nad Romanem Strakou z Pelhřimova.

Rudolf Sommer: Rosťa byl v ringu poprvé a hodně nervózní. Z mého pohledu je to šikovný borec, má jasný cíl a maká. Myslím, že to jednou někam dotáhne, pokud ho nezlomí puberta, holky a tak dále.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

martinOpět skvělá účast z Pelhřimova.

Martin Borek: Já mám ze zápasů radost, protože tam každý nechal, co uměl a motivovalo je to do další práce. Mladý kluky box baví a chtějí zápasit dál, z čehož mám velkou radost.

K zápasům - Roman Straka prohrál jen kvůli tomu, že prostě nemohl. Fyzička a váha jsou jeho slabina a po zápase sám řekl, že určitě nějakou váhu shodí, protože chce zápasit a na příštích klubovkách soupeře pořádně prožene. Pavel Seknička s Radkem Čápem předvedli hezký boj, snažili se hýbat, vracet údery, bylo to super. Martin Václavík měl proti sobě asi nejzkušenějšího soupeře ze všech klubovek, kterých se zúčastnil a popasoval se s tím výborně. Pavel Vesecký měl z odvety s Petrem Kratochvílem trochu strach, protože věděl, že Petr s ním chtěl do odvety a že se na něj připravoval, ale nevěděl, co ho čeká a s čím soupeř přijde. Myslím, že se s tím popasoval ještě lépe, než v předchozím zápase. Karel Kočí a Matěj Týma předvedli hezkej hospodskej box. Ale když vezmu v úvahu, že Matěj trénuje 3 měsíce, tak se s tím popasoval hezky. Příště už jen více techniky. Jindřich Kubíček předvedl hezkej soustředěnej výkon, protože minule s Karenem prohrál jen o chloupek - byla to krásná tečka za celým fajn dnem, protože ať byly výsledky zapasů jakékoli, tak nikdo neodešel poražen, ale bohatší o zkušenosti, motivaci a hlavně fajn předvánoční sobotu s naší gaunerskou bandou. Přeci jen – ať jsme odkudkoli, jsme jeden tým.

 

 

vaclavViděli pouze jeden zápas MMA, co se děje s ostatními bojovníky? 

Jak bys ohodnotil zápas Martina Morkuse a Honzy Semeráda? Na zem se kluci moc nedostali.

Václav Šťastný: Měli jsme jen jeden zápas, protože se bohužel potýkáme se zraněními u zkušenějších kluků a máme spoustu nových, ale ti ještě nejsou úplně připraveni jít do zápasu. Na dalších klubovkách se již představí.
Myslím, že zápas Martina Morkuse a Honzy Semeráda byl dobrý. Kluci se nešetřili, ale taky byli velice opatrní a neriskovali žádné takedowny-hody, porazy na zem, což mě trochu mrzí. Jinak si myslím, že se poprali velice dobře. Martin je oproti Honzovi o dost zkušenější, trénuje déle a má i nějaké zápasy na lize MMA i na MČR ve fighting-lowkick. Honza se za poslední dobu obrovsky zlepšil - jak v postoji, tak na zemi. I ve sparingu umí být nepříjemný a pomalu získává jistotu. Už to není takovej ten uťáplej klučina, jako když k nám přišel. Poctivě trénuje jak MMA tak Muay Thai a velice mu to prospívá.

 

 

honzaZe Žďáru jsme přivítali 3 borce

Honza Šmíd: Dost kluků teď marodí nebo jsou zranění anebo si ještě netroufají. Všechno má svůj čas. J Dima Yatsiv měl původně boxovat s Bazym Jugderem, ale Bazy měl v neděli extraligový zápas, takže nemohl nastoupit. Domluvili jsme spíš takovou trochu exhibici, Dima a Dominik Partl spolu trénují a jsou kamarádi. Dominik není žádné ořezávátko, ale ještě není moc vyboxovaný a Dima - to už je zkušený mazák, takže jsme nechtěli riskovat zranění a kluci jeli jenom tak lehce.

Olda Maša vyhrál nad zkušenějším Šimonem Bosákem. Boxoval pěkně a když doladíme některé detaily, mohl by z něj být šikovný boxer. Má bojovné srdce, šikovnou zadní ruku a na začátečníka docela dobrý timing. Dominik i Olda chtějí od ledna zkusit nějaké zápasy, tak uvidíme. Myslím si, že když jim vydrží nadšení a chuť do tréninku, tak by se mohli někam posunout.

 

 

standaZ G-Defense jsi v ringu nikoho neměl, ale jak hodnotíš zápasy z pohledu rohového trenéra?

Stanislav Vaněk: Tyto klubovky byly velmi vydařené, kdy všechny zápasy byly velmi vyrovnané a kluci se snažili ze sebe dostat to nejlepší, co se na trénincích během jednotlivých kurzů naučili. Každý z nich si odnesl kus zkušeností do dalšího boxerského, ale i osobního růstu - jelikož box, respektive jakýkoli úpolový sport, není jen o dokonalé technice a fyzické připravenosti, ale i o „nastavení hlavy“ a osobnostních rysech jednotlivých borců. Práce s hlavou a osobností jednotlivých kluků je pro trenéra mnohem náročnější, než je naučit technice nebo jim zlepšit fyzickou kondici.

 

 

pavelPavle, díky za parádní komentář z ringu. Jak hodnotíš celou akci z pohledu ringového rozhodčího a předsedy klubu?

Pavel Fejt: Cítím to asi takto... špičková organizace všech co pomáhali s přípravou a průběhem akce, za což mají můj velký DÍK! Zápasy - tvrdý a bylo se na co dívat. Publikum - velmi početné a vytvářelo naprosto skvělou atmosféru. Užíval jsem si to od začátku do konce! A v červnu se uvidíme na dalším GAUNER CLUB CHALLENGE 2017!

  

 

 

 

 

 

Přejeme všem příjemné a klidné svátky, do nového roku pevné zdraví a jak profesní tak osobní úspěchy.

RM

Copyright © 2013. All Rights Reserved.