link

facebook    youtube

GAUNER DOKUMENT MUAY-THAI

ARENA CUP JIHLAVA - MMA 2015

Video ze soustředění

Osobní trénink

soukrom hodina2

Dárkový poukaz

poukaz-gauner-2014-270

Počítadlo

TOPlist

thaibox jihlavaLetošní první klubové zápasy proběhly v pozdním sobotním odpoledni, nicméně horko bylo stejné jako loni, takže opět smekáme před bojovníky a bojovnicemi, kteří nám předvedli, co dovedou v ringu.

 

Viděli jsme 9 zápasů boxu a 1 zápas MMA, 3 remízy, 7 vítězů.

  

Rozhodčí v ringu byl tentokrát Martin Borek - trenér Gauner Club Pelhřimov a Telč, kterého na zápas MMA vystřídal Václav Šťastný;

bodoví rozhodčí - Lubomír Holík a Robert Pfeiffer;

trenéři v červeném rohu – Václav Šťastný a Bazy Jugder;

trenér v modrém rohu – Honza Šmíd a Kamil Rod;

hlavní trenér a předseda klubu Pavel Fejt se ujal gongu, hudby a moderoval;

admin. – Dáša Solarová a Romana Morrisová;

foto - Michal Flaxa,

video a pilot dronu – Jirí Hladík.

 

10 zápasníků z Jihlavy, 6 z Pelhřimova, 3 z Telče a 1 ze Žďáru n. S.

 

Jste spokojení se zápasy? Jak byste je zhodnotili?

Pavel Fejt: Vojta Palec a Radu Vlad předvedli dobrý zápas, bylo super, dali jsme remízu, ať jsou motivovanější.

Rosťa OpletalRoman Straka – Rosťa byl aktivnější a přesnější, takže jasná výhra.

Michal Vašíček a Martin Krupička – zápas byl většinou docela vyrovnaný, ale nakonec vyhrál Martin Krupička.

Majda Tichá a Vendy Sedláčková – holky mě překvapily, boxovaly výborně, i když je mezi nimi dost velký váhový rozdíl, tak Majda to zvládla skvěle, obě to dobře udejchaly, zápas byl super.

Jakub Hoffer a Honza Šimůnek – Honza vyhrál, je jasně o krok dál než Jakub, doporučil jsem Honzovi ať jde určitě na ligu.

Honza Janků a Honza Doležal – dva vysocí borci, přelejvalo se to, ale Honza Janků byl lepší, takže zasloužená výhra.

Honza Prokš a Myroslav Babijčuk – Míra je ukrajinského původu a to bylo vidět – že chce, pro něj není cesty zpět, ale Honza byl zbytečně pasivní. Nedivím se, protože on s námi teď dlouho netrénoval a volal mi před pár dny, že by šel na zápas, kdyby mohl. Klobouk dolů, není to žádnej posera, jde si to takhle užít, i když si to teda asi moc neužil.

Dan Hury a Pavel Bureš – Dan Pavla dvakrát pěkně trefil, jednou se počítalo, jednou je Martin nechal. Pavel to tam měl namále, ale klobouk dolů, že ve svých 15i letech se z toho nesložil a jel až do poslední vteřiny, takže to bylo úžasný.

MMA zápas – Jirka Novák a Martin Fexa – místo Martina měl být Richard Lang, ale ten nám na poslední chvíli sdělil, že nepřijde, takže Jirka Novák narychlo sehnal Martina Fexu – děkujeme Martinovi, že přišel a že kluci ukázali moc hezkou exhibičku. Obrovský váhový rozdíl, borci samozřejmě nejeli naplno, ale bylo to krásný.

Poslední zápas – Vojta Cihlář a Olda Maša – Vojta trošku nevěděl co na Oldu vymyslet, protože Olda má otočený guard. Vojta byl trochu pasivnější, nedokázal ho přeboxovat i když by na to měl a myslím si, že výkonnostně je na tom líp, ale Olda měl prostě svůj den a byl lepší.

  

Honza Šmíd: Zápas byl fajn, Olda byl i na minulých klubovkách a zápasí za Gaunera ligu v těžký váze. Ostatní ze Žďáru nemohli buď časově nebo ze zdravotních důvodů a holky, který chodí do klubu ještě nemají dost natrénováno, aby šly do ringu.

  

Martin Borek: Moc se mi líbil zápas Honzy Šimůnka. Měl jsem trošku strach, že to nezvládne v hlavě, ale byl to fakt hezkej zápas.

Holky byly super, Vendy využívala prostoru a krásně si to z ústupu odboxovala. Škoda, že nešla trošku víc dopředu, kdyby se po těch kontrech vrátila do útoku, tak by ukázala, že umí i útočit a nejenom ustupovat a bylo by to ještě lepší, ale na první zápas super.

Malí borci – na to, že Vojtovi je 10 a Radovi 13, to byl úplně super výkon, zaboxovali moc hezky. Jsem rád, že malej Vojta přišel.

Roman Straka měl odvetu s Rosťou Opletalem – myslím si, že Rosťa se dost zlepšil, zabral a má docela tvrdý údery. Romča zase splnil, co si slíbil – že shodí a zkusí to s Rosťou znovu. Opět to teda nevyšlo, ale porval se, nenechal mu to jen tak, šel dopředu.

Taky Pavel to s Danem zvládnul, když v prvním kole byl dvakrát v knock-downu, ale vydržel, trošku povolil a byl to dobrej zápas – je to dobrá příprava, aby mohl zápasit v příští sezóně.

Jinak se mi líbilo, jak boxovali všichni, jsem rád, že přišli a zkusili si to.

 

Jak se Ti líbilo v ringu jako rozhodčí?

Martin Borek: Užil jsem si to dobře (smích) Nemám ještě některý věci úplně natrénovaný, třeba nejsem zvyklej počítat, protože to na tréninku neděláme, ale to je spíš o praxi.

 

Proč opět chyběly zápasy Muay Thai a ukázky z G-defense?

Pavel Fejt: Boxu je vždycky nejvíc, protože je v našem klubu nejrozšířenější. Na K1 se nám nepodařilo zkombinovat borce váhově a stejně tak i v MMA – takže tam jsme zvolili jen exhibičku. Co se týče ukázky G-defense – tam to nechávám na trenérovi Standovi Vaňkovi. Spíš bych viděl kluky radši v ringu, mohli by zkusit box nebo thajský box.

Jinak samozřejmě poděkování Robertovi Pfeifferovi a Lubošovi Holíkovi, že nám dělali bodový rozhodčí a Jirkovi Hladíkovi za videjko a Michalovi Flaxovi za fotky.

Příští týden se ještě trénuje, pak máme měsíc volno a v srpnu bude letní příprava.

Taky dáváme do kupy kemp – ideálně stejné místo, stejná strava, stejně ostrý věci jako byly na minulém kempu (široký úsměv).

 

Díky našim skvělým trenérům a všem Gaunerům a Gaunerkám přejeme krásné léto.

RM

Copyright © 2013. All Rights Reserved.