link

facebook    youtube

GAUNER DOKUMENT MUAY-THAI

ARENA CUP JIHLAVA - MMA 2015

Video ze soustředění

Osobní trénink

soukrom hodina2

Dárkový poukaz

poukaz-gauner-2014-270

Počítadlo

TOPlist

MF 33Jak lépe trávit nedělní odpoledne, než na II. GAUNER CLUB CHALLENGE 2017!

 

V krásných 16ti zápasech se nám předvedlo 32 bojovníků a bojovnic: 10 z Jihlavy, 9 z Pelhřimova, 5 z Telče, 6 ze Žďáru n/S. a také 2 borci z Havlíčkova Brodu

Měli jsme tu čest vidět 12 zápasů boxu, 3 MMA a 1 K1, ve kterých bylo 13 vítězů a pouze 3 remízy.

Výborná účast publika - děkujeme!

 

 

Rozhodčí v ringu: Martin Borek, Václav Šťastný Jiří Novák

Bodoví rozhodčí: Lubomír Holík, Robert Pfeifer, Lukáš Ďásek

Trenéři v modrém rohu: Honza Šmíd, Kamil Rod, Martin Fexa

Trenéři v červeném rohu: Václav Šťastný, Bazy Jugder, Jiří Klax Novák

Moderátor: Pavel Fejt

Gong: Honza Prajsler

Zdravotník: Lukáš Bareš

Foto: Michal Flaxa

Video: SK Jihlava

Admin: Romana Morrisová, Majda Tichá

 

MF 41Jak se vám líbily dnešní zápasy a koho byste chtěli obzvlášť pochválit?

Martin Borek: Malí kluci byli super, byl to jejich první zápas a samozřejmě byli nervózní, ale pěkně se porvali. Musím říct, že ačkoli Adam Jaroš je na tréninku někdy lepší, tak dneska byl malinko lepší Vojta Beneš – byl dravější, asi chtěl víc vyhrát, ale remíza tomu zápasu slušela nejvíc.

Potom Dominik Bouda a Roman Straka – Dominik mě překvapil a Romča naopak zklamal. Myslel jsem si, že to dopadne obráceně. Romča se do toho dost hrne, ale asi mu nedělá dobře ten stres a naopak Domča se strašně hecnul, bojoval krásně technicky, povolil a dal úder – to jsem třeba nečekal, protože na tréninku to tak normálně nedělá, byl to pěknej zápas.

Martin Jelínek měl trošku strach, že má Pavel Bureš už nějaký zápasy za sebou, takže první kolo bylo takový nemastný neslaný, ale od druhýho kola se začali pěkně rozjíždět. Pavel vyhrál, za což jsem rád, protože posledně prohrál, tak se teď trošku odměnil – samozřejmě výhra neznamená, že je nejlepší, má tam chyby a taky musí víc zabrat nohama.

Pak jsme tam měli holky – Katka Vondráčková a Vendy Sedláčková, Vendy byla favoritka, je zkušenější a trénuje mnohem dýl, Kačku jsme chtěli zkusit – je jí 17 let a je víc nesmělá, ale hezky se s tím porvala.

Marek Cejnek versus Jirka Samek, Marek teď ze zdravotních důvodů dlouho netrénoval, ale už asi třikrát na něj nevyšel soupeř, takže jsem rád, že si vůbec zabojoval a navíc vyhrál, takže super. Mára nemá moc zápasový ambice, ale třeba ho to teď hecne, aby se víc snažil a osud dá, že si víc zasoutěží.

Karel Kočí a Pavel Mikůš předvedli pěknou štípanou, hospodskou rvačku, žádná velká technika, myslím, že mají oba dva pěkně nateklý hlavy, ale dobrej zápas a pro diváky super, si myslím.

Lukáš Švarc a Ondra Pazourek - Ondra bojoval, byl rychlej, výbušnej, Luky to nedal, nedával žádný údery, nic, prostě to nedal hlavou – musí se víc uklidnit, víc si věřit, moc se balí a nevrací údery.

Jakub Hoffer a Martin Krupička – Martin byl hrozně unavenej, v prvním kole spal, padala mu ruka, dostával rány a nabíhal si špatně, blbě si nakračoval; od druhýho kola byl trochu lepší, svižnější, už si ty chyby uvědomil, ale prostě o kousíček prohrál. Minule ten zápas těsně vyhrál a dneska to těsně prohrál, takže osud byl spravedlivej a přiklonil se soupeři, Jakub byl prostě lepší.

Martin Mareš a Honza Šimůnek – oba dva podobně techničtí borci, Martin se vrátil po dlouhý době, po 5ti letech zase začal trénovat, oba udělali krásnej zápas, Honza je míň zkušenej, ale Martinovi nic nedaroval, moc se mi to líbilo.

Jinak role ringovýho rozhodčího mi naprosto sedí a cítím se tam jako ryba ve vodě (smích)

  

MF 69Vašek Šťastný: Celkově bych chtěl všech 6 zápasníků MMA pochválit, předvedli parádní zápasy. Všichni, kromě Honzy Součka, trénují teprve od září, byla to pro ně první zkušenost a navíc před MMA nikdo z nich nedělal žádný bojový sport. Jsem z nich nadšenej. Snažil jsem se s nimi pracovat i psychicky, aby měli vůli po vítězství, ale že jsou to klubový zápasy, tak aby k tomu tak přistupovali.

Poslední 3 týdny jsme se připravovali řízenýma sparingama a vybral jsem schopnější dvojice, u kterých jsem věřil, že budou schopný předvést dobrej zápas a to se potvrdilo.

Poprvé byly i holky, Karolína Hvězdová a Magda Holá, Karolína je větší rváč, celý první kolo jasně vedla a bodovala, Magda byla bitá a i když celkem dobře kontrovala, tak v některých kombinacích dlouho zůstávala a inkasovala rány. Potom ve druhým kole se Karolíně podařilo Magdu hodit, ale Magda chytla Karolínu do gilotiny, přetočila se na ni, a vyhrála na škrcení. Karolína tu prohru špatně nesla, ale popovídali jsme si, byla to první zkušenost a už to samotný rozhodnutí si to v ringu zkusit – zaslouží si tu čest, že se k tomu odhodlala.

Honza KvapilRomanem Kvašným – oba 16letí kluci – skvělej, rychlej zápas, byl tam postoj, byla tam zem, krásný přechody, komplexní zápas se vším všudy, pokusy o páky a škrcení, Honzovi se dokonce podařilo trefit Romanovi bradu, takže tam byl lehčí knock-down, ale Roman šel hned do podřepu a na poraz, přenesl boj na zem a chvíli tam dominoval, ale Honzovi se podařilo dostat nahoru a zápas ukončit TKO.

Honza Souček Antonínem Durasem – první kolo bylo určitě pro Honzu, byl aktivnější, ve druhým kole byl taky aktivnější – co se týče úderů, ale fyzicky šel dolů, Tondovi se podařil poraz a tím bylo kolo zase lepší pro něj, měl víc bodů a skončilo to remízou. Z obou stran pěknej zápas.

 

MF 141Honza Šmíd: Kluci boxovali dobře, nikdo z nich nezklamal. Ondra Pazourek a Honza Rek jsou začátečníci a musí se ještě trochu rozboxovat, ale oba předvedli hezké výkony v rámci svých možností.

Ondra přes svou počáteční nervozitu boxoval chytře, dobře pracoval na nohách a v závěrech kol vždy svého soupeře jasně převálcoval. Vyhrál zaslouženě 3:0

Honza Rek nastoupil proti mnohem zkušenějšímu soupeři z Jihlavy, ale ukázal, že je bojovník a přestože inkasoval tvrdé údery, boxoval s velkým nasazením. Ve třetím kole ho bohužel trochu zradila kondička, takže nakonec prohrál.

Bratrovražedné boje žďárských Gaunerů v jednaosmdesátce – junior David Dvořáček (16let) šel proti svému trénikovému kolegovi Tomovi Dřímalovi a kluci předvedli velmi hezký, bojovný zápas. David bohužel v druhém kole šel do počítání na spodek a zkušený Tom už si potom vítězství pohlídal. Davča ale předvedl výborný výkon a přes svůj věkový a váhový handicap dokázal s Tomem zaboxovat vyrovnaný zápas plný tvrdých výměn. Myslím, že když trošku zlepšíme side-stepy a práci nohou, tak ho v boxu čeká slibná budoucnost.

Olda Maša a Pavel Polnický si taky nic nedali zadarmo. První kolo vyhrál jasně Olda, který Páju dvakrát nachytal čistým, tvrdým direktem na hlavu. Během druhého kola ale Pavel chytrou a trpělivou prací postupně převracel zápas na svoji stranu a v třetím kole Oldu také několikrát tvrdě zasáhl, takže nakonec zvítězil. Troufám si říct, že spolu s Davčou a Tomem předvedli nejhezčí zápasy celého večera. Tímto všem klukům děkuji a těším se, až lednu nastoupíme do ligových zápasů…

 

MF 27Pavel Fejt: počet zápasů vždy ořežeme na nějakých 10 zápasů, ale tentokrát jsme se domluvili pro takovej maraton a dali jsme jich 16, protože byl velký zájem. Bylo to dlouhý, ale všechny zápasy byly dobrý a koukatelný, a k tomu skvělá účast publika.

Co se týče borců z Jihlavy, tak mě překvapil Honza Šmach, nečekal jsem od něj takovej výkon. Jeho soupeř Luboš Beran je zkušenější, má za sebou už zápasy kickboxu a Honza je začátečník, takže to dal výborně, když zvítězil. Jirka SamekMarkem Cejnkem – oba jsou techničtí boxeři. Marek vyhrál, ale Jirka dobře zabojoval. David Kubín bojoval s Honzou Rekem, David dřív dělal thaibox a od tý doby, co dělá čistej box, se zlepšil. Ještě nemá úplně boxerskej styl. Minulý týden ode mne dostali na tréninku kázání, trochu jsem jim promluvil do duše a asi se to vyplatilo, protože konečně vyhrál i Jakub Hoffer, takže super.

Jinak se mi líbily zápasy mladejch kluků, ti sedmiletí – to byla pecka, fakt super!

Díky všem, co pomáhali s přípravou a průběhem akce! Moc jsem si to užil!

 

Přejeme všem příjemné a klidné svátky, do nového roku pevné zdraví a jak profesní tak osobní úspěchy.

RM

Copyright © 2013. All Rights Reserved.