link

facebook    youtube

GAUNER DOKUMENT MUAY-THAI

ARENA CUP JIHLAVA - MMA 2015

Video ze soustředění

Osobní trénink

soukrom hodina2

Dárkový poukaz

poukaz-gauner-2014-270

Počítadlo

TOPlist

Jsme tu pro Vás od roku 2002.

Můžete s námi trénovat ve 4 tělocvičnách po Vysočině.

Specializujeme se na BOX, KICKBOX, THAIBOX, MMA, CROSS-TRAINING, G-DEFENSE.

 

 

NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY GAUNER CLUBU

Miroslava Nováková

2. místo Turnaj kickboxu Arena Brno 2005

2. místo Turnaj kickboxu Arena Brno 2006

3. místo Mistrovství ČR žen 2006

2. místo Mistrovství ČR žen 2007

 

Karel Hájek

1. místo juniorské ligy družstev - přípravka 2005 / 2006

1. místo Mistrovství ČR kadetů 2006

1. místo Mistrovství ČR kadetů 2009

2. místo Olympijské naděje Slovensko 2009

  

Filip Reiterman

1. místo juniorské ligy družstev - přípravka 2005 / 2006

3. místo Mistrovství ČR kadetů 2006

2. místo MT Jerzego Adamskiego Polsko 2006

3. místo Olympijské naděje Slovensko 2006

1. místo Olympijské naděje Česko 2006

1. místo Mistrovství ČR kadetů 2007

1. místo Mezinárodní Turnaj Karola Janegy 2007

1. místo Mezinárodní Turnaj Štefána Matejčíka Slovensko 2007

1. místo Mistrovství ČR kadetů 2008

1. místo Mistrovství ČR juniorů 2008

1. místo Mistrovství ČR mužů 2008

1. místo Mezinárodní Turnaj Julia Tormy 2008

1. místo Mezinárodní Turnaj Františka Helebranda 2008

1. místo I. ligy družstev - N. Lískovec Brno 2007 / 2008

1. místo I. ligy družstev - N. Lískovec Brno 2008 / 2009

1. místo Extraligy družstev - DTJ Prostějov 2008 / 2009

1. místo mistrovství ČR juniorů 2009

1. místo Mistrovství ČR mužů 2009

2. místo Olympijské naděje Slovensko 2009

     - ocenění nejbojovnějšího boxera turnaje

1. místo I. ligy družstev - N. Lískovec Brno 2009 / 2010

1. místo I. ligy družstev - N. Lískovec Brno 2010 / 2011

1. místo Extraligy družstev - DTJ Prostějov 2010 / 2011

 

Dalibor Závodský

2. místo Mistrovství ČR kadetů 2007

2. místo Mezinárodní Turnaj Štefána Matejčíka Slovensko 2007

2. místo Mezinárodní Turnaj Karola Janegy 2007

 

Radek Jelínek

2. místo Mistrovství ČR juniorů 2008

1. místo II. ligy družstev - Gauner Boxing Club 2009 / 2010

 

Hana Hlavatá

3. místo Mistrovství ČR žen 2009

2. místo Mistrovství ČR žen 2010

1. místo Mistrovství ČR žen 2011

 

Martin Borek

1. místo II. ligy družstev - Gauner Boxing Club 2009 / 2010

1. místo I. ligy družstev - N. Lískovec Brno 2009 / 2010

1. místo Mistrovství ČR mužů 2010

2. místo II. ligy družstev - Gauner Boxing Club 2010 / 2011

1. místo I. ligy družstev - N. Lískovec Brno 2010 / 2011

1. místo Extraligy družstev - DTJ Prostějov 2010 / 2011

 

Waldemar Kalina

1. místo II. ligy družstev - Gauner Boxing Club 2009 / 2010

1. místo I. ligy družstev - N. Lískovec Brno 2010 / 2011

2. místo II. ligy družstev - Gauner Boxing Club 2010 / 2011

 

Gauner Boxing Club

3. místo Juniorské ligy družstev - junioři 2003 / 2004

1. místo Juniorské ligy družstev - žáči 2005 / 2006

1. místo II. ligy družstev  2009 / 2010

2. místo II. ligy družstev 2010 / 2011

3. místo II. ligy družstev 2011 / 2012

4. místo II. ligy družstev 2015 / 2016

 

Pavel Polnický

3. místo Mistrovství ČR juniorů 2014

 

Dmytru Yatsiv

3. místo Mistrovství ČR juniorů 2016

 

Martin Fexa

1. místo Turnaj CSMMA 2013

1. místo MČR juniori 2012

1. místo Gracie cup 2012,

2. místo International BJJ 2012

 

Luboš Mikeš

2. místo MČR Grappling 2012

Vítěz na GCF 5 Karlovy vary lightheavy weight - MMA

 

Jiří Novák

1. místo MČR open 2012,

1. místo Gracie cup 2012

1. místo International BJJ 2012

2. místo MČR Junioři 2012

2. místo MČR Alkampf jitsu - fighting 2013

3. místo MČR Alkampf jitsu - fighting lowkick 2013

 

Dominik Nedvěd

2. misto juniori MČR Alkampf jitsu -fighting 2013

 

Štěpán Hrubý

2. místo MČR Alkampf jitsu -fighting 2013

 

Richard Lang

1. místo Mistrovství ČR MMA 2014

 

Šimon Bruknar

1. místo MČR juniorů MMA 2016

2. místo MS MMA Rusko 2016

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.