"GAUNER BOXING CLUB se chystá na Extraligu! 

01.09.2023

Po dvou úspěšných sezónách si jihlavský tým znovu vybojoval prvenství v Národní lize boxu JMOB 2022-2023! To však není konec cesty pro tyto bojovníky, protože teď stojí před výzvou, která si říká "Extraliga boxu." V této elitní soutěži se utkají s nejsilnějšími týmy v České republice.

Cílem jihlavského týmu je ukázat, že jejich úspěch není náhodný, a že jsou připraveni stát se dominantním hráčem i v nejvyšší lize.

V extralize boxu se Jihlava setká s týmy, které mají bohatou historii a talentované bojovníky. Ostrava, Praha a Ústí nad Labem patří mezi nejsilnější kluby, a tak bude každý zápas v této soutěži tvrdým soubojem.

Trenér jihlavského týmu, Pavel Fejt, uvedl: "Jsme nadšení, že můžeme reprezentovat Jihlavu v extralize. Naši bojovníci tvrdě trénují a jsou připraveni na tuto výzvu. Věřím, že můžeme přinést vzrušující a nezapomenutelné zápasy pro naše fanoušky."

Jihlavský tým si získal velkou podporu fanoušků a města Jihlavy, a ta bude klíčovým faktorem, který je povede směrem k dalším úspěchům. Extraliga boxu slibuje vzrušující souboje a dramatické okamžiky v ringu.

Jak se bude Jihlavě dařit v této výzvě, to ukáže až čas. Jedno je ale jisté - tento tým má odhodlání a hlad po vítězství a bude bojovat na maximum.