O NÁS



NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY GAUNER CLUBU


VENDULA SEDLÁČKOVÁ 

1. místo Mistrovství ČR boxu žen 2018

  

ŠIMON BRUKNAR

1. místo MČR juniorů MMA 2016

2. místo MS MMA Rusko 2017


DMYTRU YATSIV

3. místo Mistrovství ČR boxu juniorů 2016


PAVEL POLNICKÝ

3. místo Mistrovství ČR boxu juniorů 2014


DOMINIK NEDVĚD

2. misto juniori MČR Alkampf jitsu -fighting 2013

 

ŠTĚPÁN HRUBÝ

2. místo MČR Alkampf jitsu -fighting 2013


JIŘÍ NOVÁK

1. místo MČR open 2012,

1. místo Gracie cup 2012

1. místo International BJJ 2012

2. místo MČR MMA Junioři 2012

2. místo MČR Alkampf jitsu - fighting 2013

3. místo MČR Alkampf jitsu - fighting lowkick 2013


MARTIN FEXA

1. místo Turnaj CSMMA 2013

1. místo MČR MMA juniori 2012

1. místo Gracie cup 2012,

2. místo International BJJ 2012


LUBOŠ MIKEŠ

2. místo MČR Grappling 2012

Vítěz na GCF 5 Karlovy vary lightheavy weight - MMA

 

MARTIN BOREK

1. místo II. ligy družstev - Gauner Boxing Club 2009 / 2010

1. místo I. ligy družstev - N. Lískovec Brno 2009 / 2010

1. místo Mistrovství ČR boxu mužů 2010

2. místo II. ligy družstev - Gauner Boxing Club 2010 / 2011

1. místo I. ligy družstev - N. Lískovec Brno 2010 / 2011

1. místo Extraligy družstev - DTJ Prostějov 2010 / 2011


WALDEMAR KALINA

1. místo II. ligy družstev - Gauner Boxing Club 2009 / 2010

1. místo I. ligy družstev - N. Lískovec Brno 2010 / 2011

2. místo II. ligy družstev - Gauner Boxing Club 2010 / 2011


RADEK JELÍNEK

2. místo Mistrovství ČR boxu juniorů 2008

1. místo II. ligy družstev - Gauner Boxing Club 2009 / 2010


HANKA HLAVATÁ

3. místo Mistrovství ČR boxu žen 2009

2. místo Mistrovství ČR boxu žen 2010

1. místo Mistrovství ČR boxu žen 2011


FILIP REITERMAN

1. místo juniorské ligy družstev - přípravka 2005 / 2006

3. místo Mistrovství ČR boxu kadetů 2006

2. místo MT Jerzego Adamskiego Polsko 2006

3. místo Olympijské naděje Slovensko 2006

1. místo Olympijské naděje Česko 2006

1. místo Mistrovství ČR boxu kadetů 2007

1. místo Mezinárodní Turnaj Karola Janegy 2007

1. místo Mezinárodní Turnaj Štefána Matejčíka Slovensko 2007

1. místo Mistrovství ČR boxu kadetů 2008

1. místo Mistrovství ČR boxu juniorů 2008

1. místo Mistrovství ČR boxu mužů 2008

1. místo Mezinárodní Turnaj Julia Tormy 2008

1. místo Mezinárodní Turnaj Františka Helebranda 2008

1. místo I. ligy družstev - N. Lískovec Brno 2007 / 2008

1. místo I. ligy družstev - N. Lískovec Brno 2008 / 2009

1. místo Extraligy družstev - DTJ Prostějov 2008 / 2009

1. místo mistrovství ČR boxu juniorů 2009

1. místo Mistrovství ČR boxu mužů 2009

2. místo Olympijské naděje Slovensko 2009

- ocenění nejbojovnějšího boxera turnaje

1. místo I. ligy družstev - N. Lískovec Brno 2009 / 2010

1. místo I. ligy družstev - N. Lískovec Brno 2010 / 2011

1. místo Extraligy družstev - DTJ Prostějov 2010 / 2011


KAREL HÁJEK

1. místo juniorské ligy družstev - přípravka 2005 / 2006

1. místo Mistrovství ČR boxu kadetů 2006

1. místo Mistrovství ČR boxu kadetů 2009

2. místo Olympijské naděje Slovensko 2009


DALIBOR ZÁVODSKÝ

2. místo Mistrovství ČR boxu kadetů 2007

2. místo Mezinárodní Turnaj Štefána Matejčíka Slovensko 2007

2. místo Mezinárodní Turnaj Karola Janegy 2007


MIROSLAVA NOVÁKOVÁ

2. místo Turnaj kickboxu Arena Brno 2005

2. místo Turnaj kickboxu Arena Brno 2006

3. místo Mistrovství ČR boxu žen 2006

2. místo Mistrovství ČR boxu žen 2007



GAUNER CLUB

3. místo Juniorské ligy družstev - junioři 2003 / 2004

1. místo Juniorské ligy družstev - žáči 2005 / 2006

1. místo II. ligy družstev 2009 / 2010

2. místo II. ligy družstev 2010 / 2011

3. místo II. ligy družstev 2011 / 2012

4. místo II. ligy družstev 2015 / 2016