PAVEL FEJT

* 1980

Zaměření: box, kickbox, thaibox, sebeobrana, všeobecná fyz. příprava.

Bojovým sportům a uměním se zabývá již přes 20let. Je zakladatelem boxu v Jihlavě a Telči. Od roku 2002 je hlavním trenérem GAUNER CLUBU.

Vlastní trenérskou licenci B, trenér II.třídy FTVS UK Praha - Box, trenér III. třídy Muay Thai

Dokument: https://youtu.be/wmDLZK9IpB0

Tělocvična: Jihlava

Email: pavelfejt@seznam.cz

Mobil: +420 777 964 405


Trenérské úspěchy:

MAGDALÉNA TICHÁ

2. místo MT Janko Zachara 2019


ŠIMON ŠUSTER

1. místo Mistrovství ČR boxu juniorů 2019


GAUNER CLUB / junioři

3. místo Junorská liga JmO 2018/2019


Martin Borek

1. místo II. ligy družstev - Gauner Boxing Club 2009 / 2010

1. místo I. ligy družstev - N. Lískovec Brno 2009 / 2010

1. místo Mistrovství ČR mužů 2010

2. místo II. ligy družstev - Gauner Boxing Club 2010 / 2011

1. místo I. ligy družstev - N. Lískovec Brno 2010 / 2011

1. místo Extraligy družstev - DTJ Prostějov 2010 / 2011


Waldemar Kalina

1. místo II. ligy družstev - Gauner Boxing Club 2009 / 2010

1. místo I. ligy družstev - N. Lískovec Brno 2010 / 2011

2. místo II. ligy družstev - Gauner Boxing Club 2010 / 2011


Hana Hlavatá

3. místo Mistrovství ČR žen 2009

2. místo Mistrovství ČR žen 2010

1. místo Mistrovství ČR žen 2011


Filip Reiterman

1. místo juniorské ligy družstev - přípravka 2005 / 2006

3. místo Mistrovství ČR kadetů 2006

2. místo MT Jerzego Adamskiego Polsko 2006

3. místo Olympijské naděje Slovensko 2006

1. místo Olympijské naděje Česko 2006

1. místo Mistrovství ČR kadetů 2007

1. místo Mezinárodní Turnaj Karola Janegy 2007

1. místo Mezinárodní Turnaj Štefána Matejčíka Slovensko 2007

1. místo Mistrovství ČR kadetů 2008

1. místo Mistrovství ČR juniorů 2008

1. místo Mistrovství ČR mužů 2008

1. místo Mezinárodní Turnaj Julia Tormy 2008

1. místo Mezinárodní Turnaj Františka Helebranda 2008

1. místo I. ligy družstev - N. Lískovec Brno 2007 / 2008

1. místo I. ligy družstev - N. Lískovec Brno 2008 / 2009

1. místo Extraligy družstev - DTJ Prostějov 2008 / 2009

1. místo mistrovství ČR juniorů 2009

1. místo Mistrovství ČR mužů 2009

2. místo Olympijské naděje Slovensko 2009

- ocenění nejbojovnějšího boxera turnaje

1. místo I. ligy družstev - N. Lískovec Brno 2009 / 2010

1. místo I. ligy družstev - N. Lískovec Brno 2010 / 2011

1. místo Extraligy družstev - DTJ Prostějov 2010 / 2011


Dalibor Závodský

2. místo Mistrovství ČR kadetů 2007

2. místo Mezinárodní Turnaj Štefána Matejčíka Slovensko 2007

2. místo Mezinárodní Turnaj Karola Janegy 2007


Radek Jelínek

2. místo Mistrovství ČR juniorů 2008

1. místo II. ligy družstev - Gauner Boxing Club 2009 / 2010


Karel Hájek

1. místo juniorské ligy družstev - přípravka 2005 / 2006

1. místo Mistrovství ČR kadetů 2006

3. místo Olympijské naděje Česko 2006

1. místo Mistrovství ČR kadetů 2009

2. místo Olympijské naděje Slovensko 2009


Miroslava Nováková

2. místo Turnaj kickboxu Arena Brno 2005

2. místo Turnaj kickboxu Arena Brno 2006

3. místo Mistrovství ČR žen 2006

2. místo Mistrovství ČR žen 2007


Jiří Fiala

1. místo Turnaj kickboxu Arena Brno 2005

3. místo Turnaj kickboxu Arena Brno 2006

1. místo II. ligy družstev - Gauner Boxing Club 2009 / 2010

1. místo I. ligy družstev - N. Lískovec Brno 2009 / 2010

1. místo I. ligy družstev - N. Lískovec Brno 2010 / 2011

2. místo II. ligy družstev - Gauner Boxing Club 2010 / 2011


Gauner Boxing Club

3. místo Juniorské ligy družstev - junioři 2003 / 2004

1. místo Juniorské ligy družstev - žáči 2005 / 2006

1. místo II. ligy družstev 2009 / 2010

2. místo II. ligy družstev 2010 / 2011

3. místo II. ligy družstev 2011 / 2012